Hatch 277V Step Down To 12V Class 2 Dimmable Transformer 75W | RL12-75A-277 | Bulbs.com
The Business Lighting Experts
Hatch 277V Step Down To 12V Class 2 Dimmable Transformer 75W
SKU: RL12-75A-277 | Ordering Code: RL12-75A-277  | UPC: 849818828686
Transformer
Add to Cart
Save to BulbTrack ?
In StockReady to ship
Order within the next 51 minutes to ship today
Add 9 to your cart to get free ground shipping *
Product Description
Hatch 277V Step Down To 12V Class 2 Transformer 75W
  • Class 2
  • 75W Maximum
  • 277V to 12V