Hatch 277V Step Down To 120V Class B Transformer 75W | LS120-75EN-277 | Bulbs.com
The Business Lighting Experts
Hatch 277V Step Down To 120V Class B Transformer 75W
SKU: LS120-75EN-277 | Ordering Code: LS120-75EN-277  | UPC: 797281920096
Transformer
Add to Cart
Save to BulbTrack ?
In StockReady to ship
Order within the next 5 hours 38 minutes to ship today
Add 4 to your cart to get free ground shipping *
Product Description
  • Class B
  • 75W Maximum
  • 277V to 120V